NAŠE SPOLEČNOSTI|KONTAKTY
VÝKUP DŘEVA|LESNICKÁ ČINNOST|POPLATKOVÉ LOVY

Kontakty ředitelství



Statutární ředitel
Ing. Jaroslav Rygl


tel.: 569 726 074
e-mail: rygl@lesni.cz

 
Sekretariát
Dana Morávková

tel.: 569 726 074
fax: 569 721 931
mobil: 731 439 582
e-mail: info@lesni.cz

Ekonomický ředitel
Ing. Petr Tláskal

tel.: 569 726 074
mobil: 603 587 540
e-mail: tlaskal@lesni.cz
 
Obchodní ředitel
Ing. Pavel Šejnost

tel.: 569 726 074
mobil: 603 547 095
e-mail: sejnost@lesni.cz
 

Výrobně-technický ředitel
Jiří Popela

tel.: 569 726 074
mobil: 603 587 538
e-mail: popela@lesni.cz
 

Asistent statutárního ředitele
Ing. Petr Horný

tel.: 569 726 074
mobil: 731 439 599
e-mail: horny@lesni.cz
 

Hlavní účetní
Libuše Brožová

tel.: 569 726 074
mobil: 603 198 750
e-mail: brozoval@lesni.cz
 

Mzdová účetní
Marie Radikovská

tel.: 569 726 074
e-mail: radikovska@lesni.cz

Střediska lesní výroby



středisko Čeřínek
Evžen Kuchyňa
mobil: 731 439 593
e-mail: kuchyna@lesni.cz

středisko Polička
Jaromír Obrovský
mobil: 731 439 570
e-mail: obrovsky@lesni.cz
 

středisko Humpolec
Martin Hoskovec
mobil: 731 439 577
e-mail: mhoskovec@lesni.cz



středisko Ledeč nad Sázavou

Ing. Jan Krejza
mobil: 731 439 590
e-mail: krejza@lesni.cz


Ing. Jakub Martinec
mobil: 731 482 320
e-mail: martinec@lesni.cz

 

středisko Pelhřimov
Martin David
mobil: 731 596 407
e-mail: david@lesni.cz

Ivo Kudela
mobil: 731 596 406
e-mail: kudela@lesni.cz

Michal Hadrava
mobil: 731 596 410
e-mail: hadrava@lesni.cz
 

středisko Polná
Vítězslav Chvojsík, DiS.
mobil: 739 539 925
e-mail: chvojsik@lesni.cz

Ing. Jan Rezek
mobil: 731 439 591
e-mail: rezek@lesni.cz


Lesní výroba


 

Školkařská výroba


 

Doprava a logistika


vedoucí střediska
Jiří Popela


mobil: 603 587 538
e-mail: popela@lesni.cz

 

vedoucí střediska
Jiří Popela


mobil: 603 587 538
e-mail: popela@lesni.cz

 
dispečink dopravy
Jana Brožová

tel: 569 726 074
mobil: 603 587 539
e-mail: brozova@lesni.cz

Napište nám:

PSČ
 



Kontakty

 


Lesní společnost
Ledeč nad Sázavou, a.s.
Hrnčíře 2
584 01 Ledeč nad Sázavou
tel.: +420 569 726 074
fax: +420 569 721 931
e-mail: info@lesni.cz
IČ:47452722
Výpis dat Obchodního rejstříku v ARES


IČ: 47452722 – DIČ: CZ47452722

 

Zápis ve veřejném rejstříku u KS v Hradci Králové, oddíl B, vložka 832

 

Základní kapitál: 14 839 020,-Kč

Splaceno: 14 839 020,-Kč